Polnisches Kulturzentrum e.V. in Frankfurt am Main
Blog > Komentarze do wpisu
KOLLEKTIVE PSYCHOSE Ballada y modlitwa PDO336 FO von Stefan Kosiewski ZECh CANTO DCCXXVIII PSYCHOZA ZBIOROWA

KOLLEKTIVE PSYCHOSE 

Ballada y modlitwa Prolegomena do Odżdzania L.dz.336 Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski Zarys Estetyki Chazarów CANTO DCCXXVIII ZBIOROWA PSYCHOZA


 

Panie Dobrego i Złego Spojrzenia
Wiernego i zawodnego przyjaciela

Panie sąsiada zgodnego i złodzieja
Człowieka przezornego i lekkoducha

Panie zmysłowych pożądań, panowania
Cyników nad nami z purimowymi błaznami

Daj im nienawiści do ludzi opanowanie
Daj przejrzenie na nieludzkie zło, które

Klejąc się do wnętrza, jak majtki na  D.
Nie pozwala dostrzec spółkującym dobra

Z pustką po sumieniach, praeservare
Wiary w Stwórcę dzieła stworzenia. Amen.

 

http://sowa2.quicksnake.net/Fascynacja-obedem/KOLLEKTIVE-PSYCHOSE-Ballada-y-modlitwa-PDO336-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZECh-CANTO-DCCXXVIII-ZBIOROWA-PSYCHOZA

Aktualności

Stefan Kosiewski lubi link.
Wczoraj o 14:28 ·

https://shoudio.com/-/9120
Stefan Kosiewski 20070403 Bezwarunkowa Pensja Powszechna dla Polaka

http://sowa.quicksnake.org/…/Stefan-Kosiewski-Bezwarunkowa-…

Unconditional Basic Income
1. What is Unconditional Basic Income? The unconditional basic income does not pronounce an order. It is not based a certain type of work but rather on the mere existence of the recipient. It remains with the person their whole life, in all situations, without alteration. It is an income that is...
www.basicincome2016.org https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/1074654529257732:2

BALLADA Y MODLITWA ZA OJCZYZNE

Prolegomena do Odżydzania L.dz. 335 Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski Zarys Estetyki Chazarów CANTO DCCXXVII

Zapomniał wół, że Jan Stanisław Grabiec
(rocznik ’72) w powijakach był, kiedy
pół miliona żołnierzy amerykańskich
nie dało bezpieczeństwa Wietnamowi

Za woła w TVP-iS dezinformację robi
Jan Maria Jackowski, rówieśnik Jana
Marii Rokity, szpeca od bezpieczeństwa
żydolotniczego. A do tego prezydent-

erekt Andrzej Duda zadecydował za Naród
na klęczkach, że po tysiące islamskich uchodźców
popłynie do brzegów Turcji największy okręt
MW Kościuszko; Matko Boża, Panie Jezu Chryste

Boże Ojcze Wszechmogący, Duchu św., Pacza-
mamo Nowinkarski Boże Bergoglio chroń Polskę
od Fascynacji Obłędem sojuszników globalnych
żydodebili. O Kaczyńskim, proszę, nie zapomnij

bo Sejm uśpiły sztuczną mową, dyszkantem Szydło
Ustawą suwerennościową, ażeby miejscowe żydłactwo
postubeckie nabrało się na nadzieję z geszeftami na
granty na dostawy uchodźstwa z Jankesami. Amen.

 

http://sowa.wirblogger.de/2016/06/01/kollektive-psychose-ballada-y-modlitwa-pdo336-fo-von-stefan-kosiewski-zech-canto-dccxxviii-zbiorowa-psychoza/

Aktualności

Stefan Kosiewski udostępnił link.
Wczoraj o 15:29 ·
Pinterest
Optionspflicht, was heißt das? Martin Jungnickel, Regierungspräsidium Darmstadt. Frage
Optionspflicht, was heißt das? Martin Jungnickel, Regierungspräsidium Da...
pin.itHERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski

Scena  KOLLEKTIVE PSYCHOSE/  PSYCHOZA ZBIOROWA na Forum Internetowym SCHIZOFRENIA


Akcja przenosi się na forum internetowe poświęcone schizofrenii; wypowiadają się studenci prof. Kępińskiego jak również lwica laicka, KOR-owcy, Michnik, Macierewicz za owieczkami z Doliny Kościeliskiej, diabełek z widłami, Kuroń z gwiazdą Lucyfera do góry rogami i teczką termosówką z pejsakówką zabarwioną w domu na herbatkę, żeby wypadało samemu pić alkohol bez konieczności stawiania innym w miejscu pracy Ministra Pracy w rządzie Mazowieckiego zaprzysiężonego kontraktowo 4 czerwca roku pamiętnego.
 
Kuroń: słuchajcie, słuchajcie wszyscy: trzeba to jasno powiedzieć, że z pustego nie naleje Salamon.Taka jest prawda, są rzeczy o jednym czasie wywoływane u wielu osób dotkniętych psychozą.

Góralka Hałka: Som, som, jako się gęba takiemu rozedrze ziwaniem, to wsystkie barany ziwają na hali.

Barany: Na hali, na hali, na hali zilony... śpiwajom łopite pejsakówką łukradzioną Kuroniowi. Za sceną wyje syrena alarmowa z fabryki chemicznej, zrzucają gazy i ustawowo bo muszą dać znać, co by ludzie łokna mogli przymknąć, ekologicnie baca kolibe łokrywo kapoto, śpi dali.

Kuroń gwiazdom zakręca w Gdańsku, we wolnych związkach z Borsukiem, drugiego dna wypatruje w termosie: zwijam posiedzenie, mrucy skacowany.

Diabełek z widłami do Kuronia: Hej Herodzie, za twe zbytki, choć do pjekła, boś ty bżydki.

Studentka Malwinka: a my miałyśmy HAARP za przypadek, tymczasem podobno na Sląsku Minister Obrony Narodowej
doświadczył osobiście działania sojuszniczej broni elektromagnetycznej; stanął mu, zegarek, czy coś takiego.

Macierewicz: brzoza, pułkownik Brzoza z Komisji Bezstronnej ds. Badania Przyczyny Katastrof nakłada ścieżki głosowe z różnych skrzynek kontaktowych z autostradami w remocie, najpierw były dwa wybuchy, potem pierdolnęło, jak to się mówi obrazowo, zamknijmy na dzisiaj posiedzenie NATO w sprawie bezpieczeństwa uchodźców z Afryki i Strefy Gazy, bo tu już
zaczyna się unosić przykry odór antysemityzmu, jak czuję i słyszę.

Kuroń: do mnie pije? Burek, wyłaź spod stołu. Pod stołem nie ma żadego burka; psy na komendzie uczą się rozpraszać niezadowolenie społeczne paralizatorami laserowymi na podczerwień.

Góralka Hałka: W burdelu czasem są takie dni, że frajery stoją w kolejce, jak za mięsem w dawnych, dobrych czasach. Wzdycha nostalgicznie: za Gomułki puste pułki, młodości dodaj mi otuchy.

Kuroń: Każdy medal z PRL-u ma dwie strony; nic nie było w sklepach, stało się godzinami, ale człowiek pracy miał przynajmniej pewność, że dostanie kartki na żywność. Sprawiedliwie co miesiąc: dwa litry, paczka masła itd.

Diabełek z widłami: W burdelu, jak na giełdzie spada i dźwiga się, po ślubie zaraz bessa, nikogo, ale już za chwilę hossa, kurewskie dni a wtedy flate rate, za 75 EURO kto z kim chce i jak tylko długo może, prawdziwy liberalizm. Rządy Wąsacza, wolna ręka (wcześniej używane nazwisko bartmann, czy Bartodziej) Kurewskie dni istotnie wywołują zmiany
zachowań zbiorowo: euforia i depresja na przemian, bez samogwałtu ukrytą dłonią, znakiem litery V, którego Trump
nadużył w stosunkach ze Szkotami budując im pola golfowe na ich polach prywatnych, których jeszcze od nich nie
zdążył wykupić, bo mu nie dali przywiązani do ziemi ojczystej, naturalnych wydm piaszczystych, na których dawno
sami sobie pobudowali korty i grają turmieje królewskie o opuchar Wielkiego Odźwiernego i Strażnika Loży. Możliwe,
że to psychoza wywołuje takie nastroje w miejscowych.

Ewa Madej: Spotkałam w mojej Poradni Psychologicznej trzy osoby pewnego dnia, które zaprosiłam na ten dzień, żeby
przeprowadzić z nimi rozmowę kwalifikacyjną, bo chciałam jedną zatrudnić drywczo do prac porządkowych. Czy to znaczy, że wszyscy byliśmy równocześnie psychotyczni?

Prof. Kępiński: Ja tylko chciałbym powiedzieć, że wszyscy schizofrenicy są normalnymi ludźmi. Wszyscy żyjemy we
wyimaginowanych światach teatru, poezji, fantazji, fantasmagorii tzw. polityków po Magdalence: Batman, czy jego
podróbka w Polsce Zły Tyrmanda, żydoska kopia grafomana, Harry Poter, Arcybiskup Skworc z kropidłem szamańskim tysiące samochpodów błogosławi za opłatą, w imię Ojca, Syna i Ducha św., bum zaraz, w nie malowane drzewo, jeden w drugiego prask, trzask. To jest normalne, nie trzeba alkoholu. Odkęcisz radio w aucie i już ci wciskają: Nasze Radio, Nasz Dziennik, Nasza Sprawa, partia, lista nasza na wybory, na katolików Przewodniczący Episkopatu nakazuje głosować  z obowiązku katolickiego, biskup Gądecki ostatnio wciskał Polakom i Katolikom identyfikację schizofreniczną, marketing zna lepiej od Tory.  A czy to nie jest mania prześladowcza? Taki biskup Kościoła św.  za naganiacza przy wyborach, które zliczane są na serwerach prawosławnych u Putina? Taka służalcza robota Golema.

Diabełek z widłami: Hej Herodzie obżydliwy, zakłamana klecho, za twe zbytki, chodź do piekła, boś ty bżydki.

Bezrobotny Polak z tablicą Podejmę każdą pracę (może być za szabesgoja, na zlecenie) zawieszoną na sznurku nad dołkiem, do którego zapadły mus się piersi, z pudełka po butach karton, w którym to pudełku z Ambasady USA agent CIA przyniósł kasę dla miejscowych Millera za zamianę skrawka polskiej ziemi na Mazurach z turystyczno-rolnej na koncentracyjną w Kiełbonkach.

Baran: Po tym się poznaje Millera; podobno chcą teraz przekwalifikować Lotnisko w Gdańsku z Wałęsy na Bolka, a w Szymanach na Guantanamo, bo łatwiej obcokrajowym żydom spamiętać, może przy takiej nazwie geszeft wyjść kolegom, łatwo wpadnie, łatwo pójdzie, pod  zarzutem podejrzenia o złe oko, spojrzenie kaprawe zezowatego Kamińskiego. od antyterrorystów z CBA.

Michnik: Z godnością należy przywitać Ojca św. na Dniach Młodzieży (zacina się jąkaniem) Socjalistycznej, permanentnie.  Chlebem i czapką do ziemi, kaszkietem Jarka, brata Lecha, współpracownika KOR-u, po polsku.

Owieczka: na peryferiach, na poeryferiach, na peryyfeeryjach, zawodzi.

Michnik: Sól ziemi.

Kutz, (który kłaniał mi się ostatnio przed wejściem do Kijonki, jak go spotkałem dwadzieścia lat temu, zamiast ja jemu, czy to normalne?) wykłada kawę na ławę w telewizji reżimowej Kaczyńskiego: Perła w koronie, trawa, crystal, pervitin, haszysz nielegalnie żyjemy w tradycji tajemnic ulicy, rynsztokiem żyje subkultura substratów regionalnych w Europie Ojców naszych wywołując frusatracje, niepewność jutra, z pewnością społeczeństwo jako takie nie jest pewne swego, stąd niepewność jutra, wdowy po górnikach zabitych na Wujku rwą korale na piersiach, lecą na podłogę, łzy czerwone, jarzębina, bursztyny, kolorowe spódnice, szeroko sztybnowane, jak łzy spadają, a ten arcybiskup TW "Dąbrowski", słyszałem, chce podobno ukraść pomysł Kosiewskiego na Fundusz Zadośćuczynienia dla sierot po zamordowanych przez żydokomunę, żeby zadośćuczynić Panu Bogu za grzech donoszenia na księży i Kazika Switonia do żydoubeckich oprawców. Bo się boi, że się w bramie nie zmieści, ha, ha, ha.

Michnik: Sól ziemi. Schizofrenicy mówią o realnych niebezpieczeństwach. Jako intelektualista, muszę wspomnieć Stendahla, który w burdelu zapadł na syfa, a po ojcu nie nosił nazwiska, bo ten był znany pod nazwiskiem Chérubin Beyle, jako wzięty adwokat, ale rojalista, a Szechter komunista, więc mógł tworzyć pod wpływem psychozy armagedonu gilotyny. Dlatego przyjął nazwisko od miasteczka w środkowych Niemczech, dzisiaj wschodnie Niemcy, Sachsen-Anhalt.
 
Kuroń: Polej. Poprawia się: Polin. Muzeum widziałem, dopiero co zbudowane, a już element elewacji odleciał,
dobrze chociaż, że nie ma już żydów w Polsce, bo jeszcze mogło człowieka zabić, gdyby akurat szedł na jednego.


https://archive.org/details/KOLLEKTIVEPSYCHOSEBalladaYModlitwaPDO336FOVonStefanKosiewskiZEChCANTODCCXXVIIIPSYCHOZAZBIOROWA

środa, 01 czerwca 2016, kultur

Polecane wpisy

  • PDF SOWA

    O BURZYKU 576 PDO Po Mysli Adama Mickiewicza Fascynacja Obl... O BURZYKU audio: https://gloria.tv/audio/6sSVwC3froFK1s1tomZ1wKHYT 576 PDO po Mysli Adama Mickie

  • Ergo scribere PDO200 FO von Stefan Kosiewski ZECh CANTO DC

    Dawno, dawno temu, przed trzydziestu laty Jezuita stary, Prof. Eduard J.M. Kroker dał wyraz klerka zamyśleniu zapraszając do wygłoszenia i wysłuchania kilku mów

  • Tworczosc ma konca nie ma FO319

    Tworczosc ma konca nie ma FO319 Aby byli jedno 20140316 Stefan K... (...) - Kiedy Arcybiskup Stanisław Gądecki, nowy przewodniczący Episkopatu Polski wyjaśni wr

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
kosiewski.
Google Groups – wersja beta
Zapisz się do magazyn europejski
E-mail:
Odwiedź tę grupę