Polnisches Kulturzentrum e.V. in Frankfurt am Main
Blog > Komentarze do wpisu
O stosunku PDO449 Z Ogrodu Fraszek von Stefan Kosiewski fraszka po powrocie z USA i skoku Glińskiego na Konia Darowanego

 

O STOSUNKU

Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego Liczba
Katalogowa 449 Fraszka do Lecha Klekota z Basel Damy z malachitu z Ogrodu Fraszek

HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski

 multiverse theter

https://gloria.tv/audio/MgySH7szvRt129ipEz4FGb8U1 

Pidgin_Art  Fascynacja Obłędem  Studia Slavica et Khazarica Zniweczona
Rzeczywistość po powrocie z USA i skoku Glińskiego na Konia Darowanego

 

 

nie oddajemy guzika od spodni nie
idzie się z duchampem na wojnę my
przyznajemy że spaprał żyd wąsem
piękno jednakże nie madonnę stąd
ambiwalentny stosunek do sztuki 

 

http://sowa-magazyn.blogspot.de/2017/02/lejba-kohne-bolek-jewropejskioi-niedugo.html

 

SZYDLO na STRATY PDO449 KACZYNSKI na PREMIERE FO HERODY...
radio: https://gloria.tv/audio/MgySH7szvRt129ipEz4FGb8U1 O STOSUNKU Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego Liczba Katalogowa 449 Fraszka do Lecha Klekota z Basel Damy z malachitu z Ogrodu Fraszek HERODY Herod...
Interest: None
Published 28 minutes ago
 
 

HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski

multiverse theter

Pidgin_Art

Studia Slavixa et Khazarica

 

Nieludzki apartheid sitwy trockistowskiej Jarosława Kaczyńskiego w katastrofie drogowej, wymuszonej przez premier Beatę Szydło nie wyraził się z pogardą bezprzykładną, w stosunku do wciągniętych okrutnie i bezmyślnie w katastrofę osób polskiego pochodzenia, poszkodowanych bliźnich Bogu ducha winnych Polaków i Katolików, pokrzywdzonych kolejny raz obywateli RP (rzeczypospoltej przyjaciół Andrzeja Dudy, zięcia Julka Kornhausera), albowiem trockistowski rewizjonista bezbożnego marksizmu za Gierka, Antoni Macierewicz (vel Icek Singer) nie zapytał już wcześniej, pierwszy przecież pod Toruniem 2017 r. tak samo nikczemnie i obżydliwie, o stan zdrowia ofiar wymuszenia pierwszeństwa przejazdu przez pojazdy poruszające się w kolumnie, prowadzone przez tak samo totalnie zastraszonych i odmóżdżonych zombie, jak zamordowani piloci tupolewa; patrz: zapisy tzw. czarnych skrzynek na dyskach twardych rządowych limuzyn, odczytaj .:Bracie Czcigodny, informatyku serwisowy za granicą, u producenta aut na Zachodzie Europy, z komputerów pokładowych, umieszczonych standartowo, fabrycznie w tych najdroższych samochodach, A-8, AUDI; odczytaj prędkość pojazdów oraz drogę hamowania!  Z komputera! Albowiem oprogramowanie, software w limuzynach wbudowane jest tak dobre, że w ułamku sekundy wykaże wszystkie kłamstwa ordynarne, popełnione przy tej okazji już w Polsce, którymi kryptosyjonistyczne bandy w Policji Polskiej i Prokuraturze RP obciążyły niemiłosiernie 21-letniego młodzieńca, ofiarę wypadku, z którą solidaryzuje się naturalnie Poeta Polski, zmuszony przez takich samych żydoubowców do politycznej emigracji na Zachód w stanie wojennym, kiedy nie było Cię jeszcze, Dzieciaku Drogi w Oświęcimie, nie znany mi, na tym bardzo dobrze mi znanym Bożym świecie, po którym dwa tysiące lat temu przechadzał się pośród ludzi ubogich, a pogardzanych przez faryzeuszy Syn Człowieczy Boga żywego z Dobrą Nowiną, którą Czeladzka Matka Boża Pocieszenia słowami Syna Swego przypomina: Kiedy was wydadzą, nie martwcie się o to, jak ani co macie mówić. W owej bowiem godzinie będzie wam poddane, co macie mówić, gdyż nie wy będziecie mówili, lecz Duch Ojca waszego będzie mówił przez was. Mt 10, 19-20.

Na scenę w multiverse theater HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski wchodzi, pojawia się i przemawia przez posłów: Borys Budka z Czeladzi (Platforma Obywatelska) i Marek Sowa (Nowoczesna), Duch Ojca Waszego i Mojego, którzy mówią: "...że zapewnią kierowcy seicento najlepszą pomoc prawną. Podkreślali, że z nim rozmawiali i że 21-latek nie przyznaje się do winy wbrew informacjom policji. - Nie zapewniono mu adwokata. Zarzuty postawiono bardzo szybko i głównie na podstawie zeznań funkcjonariuszy BOR - podkreślał Budka. - Formułuje się zarzuty bez opinii biegłych.

Sowa mówił, że okoliczni mieszkańcy i sam kierowca seicento zaprzeczają, by słyszeli sygnał dźwiękowy rządowej kolumny". Przytacza się tu dosłownie za gazeta wyborcza , natomiast reżyser widowiska HERODY wespół z aktorami i pod okiem kierownika literackiego nadaje wypowiedzi formę pożądaną dla zachowania naturalnego charakteru wypowiedzi.

Na scenie pojawia się Minister Błaszczak, który ma na sumieniu .:Sprawę pozostawienia dotychczas bez .:Rozważenia .:Bracia i bez osądzenia (ze sprawiedliwością, po ludzku!) w systemie aparthaidu rasistowskiego nihilistycznego żydostwa kryptosyjonistów, któremu przekazano władzę nad Polakami na mocy szatańskiego spisku bezbożnych szurków 1989 r. w Magdalence i przy tzw. okrągłym stole z udziałem Jarosława Kaczyńskiego, przy podstoliku, po Myśli fałszywych katolików jp2 i kard. Glempa, których nie wiadomo jeszcze, czy Pan Nasz Jezus Chrystus nie zaprze się bez czekania na Sąd Ostateczny, bowiem gdyby miała sprawdzić się Przepowiednia Malachiasza, to sedewakantyści wyszliby na swoje z chwilą kapitulacji Bergoglio, ale nie wyprzedzajmy, jak kierowca Szydło, pod prąd, po lewym pasie, albowiem pod prąd płyną z wiarą na bakier zielonoświątkowcy, z którymi papież Franciszek, czuły ostatnio szczególnie na tle tzw. grzechu antysemityzmu.

Min. Błaszczak mówi przez rzecznika małopolskiej policji mł. insp. o imieniu i nazwisku Sebastian Gleń, że: "21-letni kierowca został przesłuchany jeszcze w piątek wieczorem. – Postawiono mu zarzut uszkodzenia ciała w związku ze spowodowaniem wypadku drogowego. Spowodowanie takiego wykroczenia zagrożone jest karą do trzech lat więzienia – powiedział Gleń. Dodał, że mężczyzna przyznał się do winy", ibidem.

Na scenę wyskakuje Diabełek z kajdankami pobrzękującymi na widłach, pokrzykuje: "Hej! Hej, Ministrze Błaszczaku, za brak nadzoru nad .:Sprawą zamiataną pod pałatno! Paniato!? Za twe zbytki, Herodzie! Hodź do piekła, boś ty bżydki!

Dwie Góralki mocherowe, zawiedzione kaplicą żydoską u ojca Rydzyka skandują: Ge-Sta-Po, Ge-Sta-Po!

Artur Puszkarski - Narodowa Antypsychiatria Front Narodowy i Kamil Glizia - Zjednoczeni dla Polski, mówią w Grupie Samokształceniowej Narodowcy na fejsbuku, żeby się dzielić, a nie łączyć, czy łączyć, nie dzielić, bo samo tylko wzajemnie dzielenie i łączenie, obrażanie się infantylne i nazywanie agentem aktora zawodowego, Jabłonowskiego, czy wyzywanie Kękusia od żydów i masonów nic nie da dobrego Kękusiowi, dopóki Zoll od podstolika zarządza tą żydomasonerią podwawelską.

Ale za dużo i głupio mówią, jak zwykle bez okazania jeżeli już legitymacji, to chociażby należnego szacunku Seniorowi Ruchu Narodowego Bolesławowi Tejkowskiemu, a w innym miejscu głupio opowiadają się za debilnym i satanistycznym wygłupem Sasina i Kaczyńskiego, którzy ulegli Fascynacji Obłędem i wyskoczyli z pomysłem utworzenia na terenie Warszawy... najobżydliwiej ENKLAWY  żydoskiej Podkowy Leśnej, Watykanu à rebours, węża Ourobouro w przekabaconym przez plemię żmijowe, kryptosyjonisycznym  IV Rzymie nad Wisłą.

Dwie Góralki do żydów Puszkarski i Glizia: ge-sta-po, ge-sta-po, raz kijem, raz młotem, nazistów chołotę!

Diabełek z kajdankami na widłach strofuje Góralki i żydostwo: Cichajże!  Nie odciągajta od tematu, trolle! Hej, Herodzie Błaszczaku, za twe zbytki, do dymisji, boś ty bżydki!

Aniołek Zausznik w nausznicach Mądrości Stróż ze skrzydłami za plecami Borysa Budki przemawia do posła Marka Sowy: Auta A-8 mają być niezwłocznie przekazane do producenta, te porozbijane, bez grzebania w dziuplach!  Paniała?

Dwie Góralki: A-osiem, A-osiem! Na la-we-tach do Nie-miec! A-osiem, A-osiem! Na la-we-tach do Nie-miec!

Poseł Budka, Poseł Sowa i przewodniczący klubu PO Sławomir Neumann z koronami trzech króli żydoskich na głowach obwieszczają zgodnym głosem: Wola nasza taka, Polska chce dymisji ministra Błaszczaka!

Aniołek Zausznik z nausznicami Mądrości Stróż ze skrzydłami za ich plecami: auta mają być z komputerami niezwłocznie przekazane do producenta, do serwisowania, prawdy odczytania o katastrofie, żeby znowu nie było kręcenia za państwowe z podkomisjami. Bo może się znaleźć na każdego hak! Budka, coś ty taki niepewny swego? Odwołaj się do Tejkowskiego, bo cię odwołają młodzi! Haki są...

Madame Analia:komu jeszcze, komu? Bo idę do domu, tanio loda zrobię, bom zeszła na psy.  Dla drogowych zniżka i bez kondona.

Siostra Madame Analii, Róża z kwiatami we włosach, do Puszkarskiego i tego drugiego: idzźcie, o dziadki do Seniora Statecznego, jak wam się mówi po dobroci. Nie igrajcie z ogniem w oczach Autorytetów. A potem pod krzyż, na wzgórek; samokształcenie polega na tym, że macie sami się uczyć, nie drugich nauczać, czy pouczać!

Madame Analia: Młodzież, odmaszerować!

Madame Róża, do siostry zwraca się z braterską radą: Nie dyryguj, siostro; pilnuj interesu. Mesje Budka, Mesjaszu! Usłuchaj się i zrób tak, jak ci po dobroci radzi lud. Wezwij Szydło przez prawników, żeby przakazała A-8 do odczytania w Niemczech z udziałem  Polskiego Komitetu Narodowego poza granicami Kraju. I opublikowany odczyt czarnych skrzynek na fejsbuku na Stronie Komisji Bezstronnej ds. Ustalenia Przyczyny Zamachów ma być opublikowany.

Z Panem Bogiem
Z Frankfurtu nad Menem czytał Stefan Kosiewski
https://gloria.tv/audio/MgySH7szvRt129ipEz4FGb8U1 

 
sk/ortyl-kosiewski.jpg

   Stefan Kosiewski, Władysław Ortyl, wicemarszałek województwa podkarpackiego (wdrażanie programów pomocowych UE), z prawej: Marek Kuchciński, marszałek Sejmu 2017

Jerzy Piatkowski Gesendet: Mittwoch, 10. Februar 2016 10:19 An: sowa1@googlegroups.com Betreff: Re: odpowiedź na pismo z dn. 4-02-2016 PG VII Ko2 78.2016 Wiekie dzięki Stefanie W dniu 9 lutego 2016 13:02 użytkownik Biuro Podawcze napisał:

http://sowa.blog.quicksnake.pl/Dariusz-Ratajczak/SZYDLO-na-STRATY-PDO449-KACZYNSKI-na-PREMIERE-FO-HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski-ZR-O-STOSUNKU-SSetKh-20170212-ME-SOWA-Nieludzki-apartheid-sitwy-trockistowskiej

http://wyborcza.pl/7,75398,21360743,wypadek-premier-beaty-szydlo-kierowcy-seicento-postawiono-zarzut.html?disableRedirects=true 

sobota, 11 lutego 2017, kultur

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
kosiewski.
Add me to your address book
Google Groups – wersja beta
Zapisz się do magazyn europejski
E-mail:
Odwiedź tę grupę
Sowa Magazyn Europejski